VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: familja

Lajmi i fundit: Zëri i Amerikës: Vangjush Dakos dhe familjes së tij i ndalohet hyrja në Shtetet e Bashkuara

By | July 30, 2019

HOROSKOPI E DIEL 12 GUSHT 2018

By | August 12, 2018

Probleme me shëndetin, shtrohet në spital ish-Presidenti amerikan George H.W. Bush

By | May 28, 2018

HOROSKOPI E SHTUNË 12 MAJ 2018

By | May 12, 2018

Vdes regjisori çekoamerikan Millosh Forman

By | April 14, 2018

HOROSKOPI E HËNË 19 MARS 2018

By | March 19, 2018

HOROSKOPI E MËRKURË 21 SHKURT 2018

By | February 21, 2018

HOROSKOPI JAVOR 12-18 SHKURT 2018

By | February 12, 2018

HOROSKOPI E MARTË 30 JANAR 2018

By | January 30, 2018

HOROSKOPI E ENJTE 2 NËNTOR 2017

By | November 2, 2017

HOROSKOPI E SHTUNË 14 TETOR 2017

By | October 14, 2017

Hashim Thaçi: Dhuna ndaj Xharrës e papranueshme

By | May 13, 2017

HOROSKOPI JAVOR 27 MARS 2017

By | March 27, 2017

Eni Ҫobani flet për familjen e saj

By | December 28, 2016

Kërcënohet Adriatik Llalla, kryeprokurori detyrohet të largojë familjen nga Shqipëria

By | September 24, 2016

NJOFTIM-FAMILJA E FLORI LUMIT HAP TË PAME ME 29 MAJ 2016

By | May 27, 2016

Familja dhe Shqipëria – Nga Beniamin Bakalli

By | May 16, 2016