VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nazim Bllaca

Nazim Bllaca agjent i BIA-s serbe që nga viti 1997

By | February 8, 2019

I dënuari për vrasjen e policëve të UNMIK-ut implikoi në sulm Bajram Kiqmarin, Alba Dizdarin dhe Faik Shaqirin

By | July 6, 2017

Limaj: Hashim e Kadri, boll më! – Limaj i përgjigjet Shaban Sylës – (letra e Limajt dhe e Sylës)

By | May 13, 2016

Prokuroria: 100 mijë euro u dhanë për vrasjen e Nazim Bllacës

By | May 3, 2016