VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: anti-drogë

Rojet Bregdetare Ameriane kapin një nëndetëse tjetër me drogë

By | July 12, 2019

Aksion i madh anti-drogë në fshatrat e Vlorës, zbulohen 20 parcela

By | August 8, 2018

Japin miliona euro, Spanja i liron shqiptarët e kapur me heroinë

By | May 6, 2018

Forcat speciale gjermane dhe zvicerane zbarkojnë në Tiranë

By | March 10, 2018

Kapet bosja shqiptare e drogës në Ekuador, ja kush është

By | February 23, 2017

Digjet automjeti i policit në veri të Mitrovicës

By | February 6, 2016