VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: viktimat

Itali, bilanc i frikshëm nga Covid-19, vetëm sot vdesin 368 persona, shkon në 1809 numri i përgjithshëm i viktimave

By | March 15, 2020

Po rreken të njëjtësojnë viktimat me dhunuesit Nga Entela Kasi

By | July 21, 2019

Një fund dhe filizat e një fillimi të ri – Nga Christoph Strack

By | February 25, 2019

Brenda kampit çnjerëzor të diktaturës në Tepelenë (Fotoreportazh)

By | August 24, 2018

Është imediate që shteti të merret seriozisht me çarmatosjen e popullatës – Nga HYSEN ARAPI

By | August 11, 2018

Zjarret në Athinë, Meta mesazh homologut grek: Populli shqiptar është krah jush

By | July 24, 2018

Vajzat dhe të miturit, subjekt i trafikimit me qenie njerëzore në Kosovë

By | June 30, 2018

Publikohet fotografia e të dyshuarit për vrasjen e dy grave kosovare në Zvicër

By | January 8, 2018

HRW: OKB të kompensojë të helmuarit me mbetje plumbi në Kosovë

By | September 8, 2017

JANË TË ZHDUKUR POR NUK DUHET TË JENË TË HARRUAR! – Nga Frank Shkreli

By | August 31, 2017

Spanja mban një minutë heshtje për viktimat

By | August 18, 2017

Në Sarajevë nuk janë mbrojtur vlerat evropiane – Nga Erich Rathfelder

By | April 6, 2017

Belgjikë: Përkujtohen viktimat e sulmeve terroriste

By | March 22, 2017

Raportohen të zhdukura, përfundojnë të trafikuara apo edhe me martesë

By | March 19, 2017

Gjenerali serb Dikoviq: Luftuam kundër forcave shqiptare terroriste

By | February 26, 2017

Parlamenti Evropian rezolutë – të ndëshkohen fajtorët e 21 janarit

By | January 31, 2017

Për krimet e komunizmit nuk ndodhi Nuremberg, viktimat e tij u shenjtëruan Entela Safeti KASI

By | November 16, 2016

Digjen nëntë veta në Rusi, përfshirë edhe pesë fëmijë

By | May 9, 2016

Bushati: Pafajësia ndaj Sheshelit, lajm i keq për drejtësinë ndërkombëtare

By | March 31, 2016

Masakra e Tivarit dhe rishkrimi i historisë – Nga KOLEC TOPALLI

By | March 30, 2016

Kosovë – Të zhdukurit besohet se janë djegë në termocentrale dhe miniera

By | March 20, 2016

Franca e gjithë 1 minutë heshtje për viktimat e Parisit (Foto)

By | November 16, 2015