VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Teuta Rugova

Teuta hapur, urithët e nëntokës në prapaskenë i mbështetin pushtetarët e inkriminuar! – Nga Florim Zeqa

By | September 6, 2018

TË DËSHIROJ SHËRIM TË SHPEJTË, TEUTA RUGOVA – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 18, 2018

Teuta Rugova sot nuk ishte e pranishme në Kuvend

By | September 7, 2017

Mikullovci mbyll seancën, s’ka kuorum

By | August 10, 2017

Protesta përpara rezidencës të presidentit historik Ibrahim Rugova

By | August 3, 2017

Teuta Rugova nuk ishte në mledhjen e LAA-së as nuk ndodhet në Kuvend

By | August 3, 2017

Teuta Rugova nuk do ta votojë Ramush Haradinajn

By | July 25, 2017

Porosi Teuta Rugovës: Mos e zhgënje kurrë më elektoratin që të besoi!

By | July 21, 2017

Armendi dhe Doruntina votuan proThaçit jo sikur thanë përpara kamerave Nga Elida Buçpapaj

By | February 28, 2016

21 jnar 2015 – Teuta Rugova: LDK në kohën e Presidentit Rugova ishte parti me ideale kombëtare, vrasjet politike e tronditnin thellë familjen tonë, e mërzitnin shumë babain

By | January 20, 2016

Teuta Rugova: Do ta ndjek politikën e Ibrahim Rugovës

By | December 30, 2015

Ish-deputeti Naser Rugova: Pse u sëmur Presidenti i ndjerë dhe pse hesht e bija në parlament, Teuta Rugova

By | November 12, 2015

Mustafa fut në qeveri djalin e Ibrahim Rugovës, e bën zv.ministër

By | July 29, 2015