VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: luftënxitës

Serbofobia dhe islamofobia – Nga Gani MEHMETAJ

By | May 29, 2017

Mediat gjermane në alarm: Vuçiçi është si Millosheviçi, mund të nxisë luftë

By | April 5, 2017

Sërish luftë verbale Turqi-Greqi për disa ishuj të pabanuar në Egje

By | February 27, 2017

Letër publike për Ministrin Grek të Mbrojtjes, Panos Kamenos – Nga Blendi Fevziu

By | January 26, 2017