VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kardiovaskulare

Katër pijet më të shëndetshme që duhet të pini çdo ditë për zemrën

By | November 22, 2019

Presidenti serb shtrohet në spital me probleme shëndetësore

By | November 16, 2019

Nga truri tek veshkat – Çfarë i shkakton i nxehti përvëlues organizmit

By | July 9, 2019

Disa pije që konsumoni çdo ditë shkaktojnë sëmundje kardiovaskulare

By | March 27, 2019

Si të zëvendësoni ilaçet e zemrës me alternativa natyrale – Ushqimet që duhet të përdorni

By | March 9, 2019

Goditja e fortë në zemër – Trajtimi që duhet të bëni menjëherë

By | November 21, 2018

Arrat shqiptare – Ndikimi i fuqishëm në shëndet dhe sëmundjet që parandalojnë

By | July 4, 2018

Studim, konsumimi i vezës shmang sëmundjet kardiovaskulare

By | May 23, 2018

Katër ushqimet që i zhbllokojnë arteriet në mënyrë natyrale

By | May 10, 2018

Për të mbrojtur zemrën duhet të hani kos

By | February 28, 2018

Këto ushqime e dëmtojnë zemrën

By | February 28, 2018

Si përfiton organizmi nga konsumimi i birrës, ja sëmundjet që mban nën kontroll

By | July 24, 2017

Monitor – Shifrat e frikshme: Shqipëria e plakur dhe më e sëmura në rajon

By | February 18, 2017

Ndërron jetë ish-ministri i Jashtëm gjerman Hans-Dietrich Genscher

By | April 1, 2016