VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: politika ruse

Gjenocidi grek në Çamëri, vepër më e rëndë se Holokausti – Nga SPARTAK NGJELA

By | September 26, 2018

Më kot Moska dhe Beogradi kanë aktivizuar spiunë të vjetër shqiptarë – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 8, 2018

Lavrovi mbron krimin rusocarist – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | February 27, 2018

Analistët: Zbehja e BE-së e kthen Ballkanin nën shënjestrën e Rusisë

By | January 29, 2017

Gjeopolitika e zjarrit rus në Mal të Zi dhe rreth tij – Nga SHABAN MURATI

By | October 26, 2015