VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Koreja e Jugut

Seuli rimbylli përsëri me mijëra klube të natës, bare e diskoteka pasi shprthimit të dhjetëra infeksione të reja

By | May 9, 2020

Koreja e Jugut ia doli, nuk raportohet asnjë rast i ri me Covid-19

By | April 30, 2020

Bota i drejtohet Koresë së Jugut për teste për COVID-19

By | April 22, 2020

OBSH: Rreziqet e një riinfeksioni nga Covid 19

By | April 18, 2020

Korea e Jugut, si e ndaloi gjenerali amerikan përhapjen e COVID-19

By | April 4, 2020

Koronavirusi, çfarë masash mori Koreja e Jugut që çuan në uljen e numrit të të infektuarve

By | March 10, 2020

Koreja e Jugut konfirmon rastin e parë të koronavirusit

By | January 20, 2020

Dhjetëra të vdekur e të zhdukur nga mbytja e një anijeje në Danub

By | May 30, 2019

Koreja e Jugut pret që Trump dhe Kim Jong-un të shpallin fundin e luftës koreane

By | February 25, 2019

Kim Jong Yang – president i ri i Interpolit

By | November 21, 2018

Gjermania i thotë LAMTUMIRË botërorit

By | June 27, 2018

Trumpi ndërmerr hap kundrejt Koresë së Veriut

By | September 5, 2017

Gjenerali i lartë amerikan Dunford shkon në gadishullin korean

By | August 13, 2017

Kina: Nuk do ta ndihmojmë Phenianin nëse sulmon i pari

By | August 12, 2017

Koreja e Jugut propozon bisedime ushtarake me Veriun

By | July 17, 2017

Nënpresidenti Pence në Seul, paralajmëron Phenianin

By | April 17, 2017

Gripi i shpendëve, Koreja e Jugut asgjëson 33 milionë shpezë

By | February 11, 2017