VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shqip

FOL SHQIP O VËLLA – Poezi nga Bardh M. Nëngurra

By | November 23, 2018

VIDEO – “O budall”, Rita Ora flet shqip me miqtë e saj në prapaskenat e koncertit

By | May 26, 2018

‘Duar të prangosura’ – Provokojnë rëndë serbët, ja si u zgjua sot Mitrovica (fotot)

By | February 17, 2018

Shqipëria në kreun vendeve me vdekjet më të larta në Evropë nga ndotja e ajrit

By | May 20, 2017

SI TË UROJMË – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | February 17, 2017

Fotoreportazh – Vatikani flet dhe këndon shqip

By | September 4, 2016

Rama – Britanisë lutjen e fundit: Mos u largoni nga BE!

By | May 30, 2016

Në Luksemburg Tintini foli shqip – Panairi i librit dhe prezantimi i “Skeptri i Otocarit”

By | March 14, 2016

Të rinjtë serbë festojnë në Shqipëri, pavarësisht masave të rrepta të sigurisë – Nga Fatjona Mejdini | BIRN | Tiranë

By | October 10, 2015

KËNGË TË MILOSAOS – Poemë nga JERONIM DE RADA – arbërisht dhe shqip

By | August 3, 2015

SI ZALLAMAHITET SHQIPJA NË MEDIAT SHQIP – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | June 3, 2015