VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mrekulli

HOROSKOPI E DIEL 11 NËNTOR 2018

By | November 11, 2018

HOROSKOPI I MUAJIT GUSHT 2018

By | August 1, 2018

ЁNDЁRR E NJЁ NATE DHJETORI – Poezi nga EUGJEN MERLIKA

By | May 28, 2018

E pashë atë ëndërr dhe e shoh atë ëndërr – Poezi nga ARSENIJ TARKOVSKIJ – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | May 23, 2018

Eufori – Poezi nga VIRON KONA

By | March 24, 2018

VIDEO – Islanda, ishulli me 350 mijë banorë kualifikohet në Botëror. Vazhdon festimi karakteristik me duartrokitjen vikinge

By | October 10, 2017

HOROSKOPI JAVOR 2-8 TETOR 2017

By | October 2, 2017

Këndi i humorit: Një 87 vjeçar bisedon me mjekun e tij

By | September 23, 2017

HOROSKOPI E HËNË 11 SHTATOR 2017

By | September 10, 2017

HOROSKOPI E ENJTE 7 SHTATOR 2017

By | September 6, 2017

HOROSKOPI E SHTUNË 2 SHTATOR 2017

By | September 1, 2017

Këndi i humorit: Një anije fundoset dhe fatkeqësisht i gjithë ekuipazhi mbytet në det

By | August 8, 2017

HOROSKOPI E PREMTE 28 KORRIK 2017

By | July 28, 2017

HOROSKOPI E SHTUNË 10 QERSHOR 2017

By | June 10, 2017

HOROSKOPI E MËRKURË 31 MAJ 2017

By | May 31, 2017

HOROSKOPI E HËNË 22 MAJ 2017

By | May 22, 2017

Këndi i humorit: Një prift bëri karambol me njërin të cilit iu shkatërrua makina

By | May 20, 2017

HOROSKOPI E MËRKURË 10 MAJ 2017

By | May 10, 2017

HOROSKOPI 9 PRILL 2017

By | April 9, 2017

HOROSKOPI 29 MARS 2017

By | March 29, 2017