VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjyqtare

Gjyqtarja e Gjykatës Supreme në SHBA thyen brinjtë

By | November 8, 2018

Real-Juventus: kërcënime ndaj gruas së gjyqtarit

By | April 15, 2018

FIFA zgjedh gjyqtarët për Kampionatin Botëror në Rusi, ja lista

By | March 30, 2018

Gjyqtari Luan Lusha si e shpëtoi nga burgu vrasësin e koleges: Ja faktet komprometuese

By | September 1, 2017

Burri vret brenda makinës gjyqtaren, nënë e dy fëmijëve të tij, policia jep detajet e krimit (fotot dhe video)

By | August 31, 2017

Romana Vlahutin: “Duket e çuditshme, por në fillim të viteve ’90-të, Shqipëria kishte ende gjyqtarë të diktaturës”

By | August 3, 2016

Lista me 26 gjyqtarë dhe 30 prokurorë të padëshiruar nga Qeveria

By | June 11, 2016

Gjyqtarja pastroi 1 milion dollarë me falsifikime e fshehje pasurie, paditet në prokurori

By | November 2, 2015