VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Princi Leka II

Princi Leka II është në një vizitë 2 ditore në Kosovë

By | May 27, 2017

Princi Leka II shpreh ngushëllimet për sulmet terroriste në Arenën e Mançesterit

By | May 23, 2017

(Foto) Senatori Republikan Marty Golden nderon Princin Leka II me Proklamatën e New Yorkut

By | May 8, 2017

Princi Leka II i ftuari i nderit në ceremoninë e inagurimit të presidentit z Donald Trump

By | January 10, 2017

Më 30 nëntor 2000 Naltësia e Tij Princi Leka II u shpall Trashëgimtar i Fronit Mbretëror

By | November 30, 2016

(Foto) Sadije Berisha e “vazhdon” në Stockholm dasmën mbretërore të Princit Leka II

By | October 25, 2016

Princi Leka II: Jemi jashtezakonisht mirenjohes dhe te nderuar qe na vizituan dhe ndane gezimin tone

By | October 14, 2016

Dasma përrallore e Zogut me Geraldinën që tronditi mediat botërore – Nga Anne Matheson, Madrid

By | October 12, 2016

Video/ Princi dhe Princesha flasin pas dasmës: Ja cilët e sponsorizuan

By | October 11, 2016

(Fotografi) Të “arratisur” në Suedi çifti i dashuruar – Princi Leka II dhe e dashura e tij e zemrës Elia Zaharia

By | August 31, 2016