VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: martesa

Rriten frikshëm shifrat e divorcit, Shqipëria hyn në vendet me më shumë divorce në botë

By | September 29, 2017

HOROSKOPI E MËRKURË 13 SHTATOR 2017

By | September 12, 2017

HOROSKOPI E SHTUNË 29 KORRIK 2017

By | July 29, 2017

Sadije Berisha nxjerr fotot e martesës: Isha e virgjër, më dhanë burrë një të panjohur

By | June 5, 2017

Harry Bajraktari Një Urim për Princin Leka II ( Me rastin e martesës me Zonjushën Elia Zaharia )

By | October 6, 2016

(Fotografi) Të “arratisur” në Suedi çifti i dashuruar – Princi Leka II dhe e dashura e tij e zemrës Elia Zaharia

By | August 31, 2016

U martuan edhe Vesa Luma e Big Basta – (Fotot)

By | September 13, 2015

Po martohen edhe Vesa Luma me gjysmën tjetër të saj Big Bastën (Foto)

By | September 12, 2015

Papa reformon procesin e anulimit të martesës –

By | September 8, 2015

AFORIZMA NGA JEAN-BAPTIST POQUELIN – MOLIERE (Zhan Baptist Pokëlën – Molieri, 1622-1673)

By | July 17, 2015