VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elia Zaharia

Elia Zaharia, princesha e Festivalit mbarëkombëtar të komedisë në Korçë – Nga Vepror Hasani

By | September 24, 2018

Princ Leka nostalgjik, publikon foto me prindërit nga fëmijëria

By | December 2, 2017

Elia Zaharia dhe Princ Leka festojnë përvjetorin e parë të martesës

By | October 9, 2017

Vajza me shtetësi amerikane e fiksuar keq pas Princit Leka kërcënoi Elia Zaharinë

By | February 21, 2017

Elia Zaharia eshte shpallur Nusja e Vitit nga revista spanjolle !HOLA

By | January 7, 2017

Intervista e plotë – Sadije Berisha: Takimi me Sali e Liri Berishën, pse s’ishte Shkëlzeni në dasmën e Princit

By | October 15, 2016

Ceremoni si në filma, ja sekretet e dasmës mbretërore (fotot)

By | October 8, 2016

Harry Bajraktari Një Urim për Princin Leka II ( Me rastin e martesës me Zonjushën Elia Zaharia )

By | October 6, 2016

Dasma e shekullit, Princ Leka dhe Elia Zaharia zbulojnë gjithçka

By | October 5, 2016

(Fotografi) Të “arratisur” në Suedi çifti i dashuruar – Princi Leka II dhe e dashura e tij e zemrës Elia Zaharia

By | August 31, 2016

“Gjaku blu” i Europës në Tiranë, në dasmën e Princ Leka II dhe Elia Zaharia

By | August 17, 2016

Martesa mbretërore: Geraldina u vesh nga Chanel, Elia zgjedh Blerina Rugovën

By | August 5, 2016

“Gjaku blu” i Europës në Tiranë – në dasmën e Princ Leka II dhe Elia Zaharia

By | July 19, 2016

Princi Leka II dhe Elia Zaharia vendosin datën kur do të lidhin kurorë

By | March 27, 2016