VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: partner strategjik

Presidenca i përgjigjet Ramës për paketën “AntiKÇK”: Kryeministri ka vetëm një partner strategjik, Xibrakën dhe Kolumbinë!

By | November 24, 2019

Thaçi: Djegia e flamurit të Turqisë, akt i shëmtuar dhe i dënueshëm

By | August 3, 2018

Raporti sekret – Dervishi: Çfarë duhet të ketë kujdes Shqipëria në marrëdhëniet me Greqinë

By | March 14, 2018

Ambasadori i SHBA: Vendimi i presidentit Ivanov shkel parimet themelore demokratike, ta rishqyrtojë

By | March 2, 2017

Trumpi i ofron përkrahje Turqisë në bisedën telefonike me Erdoganin

By | February 8, 2017