VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: president i Kosovës

Kosovë, përkujtohet Ibrahim Rugova në 14 vjetorin e vdekjes

By | January 21, 2020

Rrëfimi i errët për Presidentin Thaçi – Nga Zekirja Shabani & Agon Sinanaj

By | October 10, 2016

Arif Vladi, një emër që mungonte në listën e dekorimeve të Thaçit – Nga Dukagjin Hata

By | October 4, 2016

Polici me pistoletë në dorë tmerroi turmën e gazetarëve dhe protestuesve (fotot)

By | February 27, 2016

Zëri i Amerikës: Thaçi zgjidhet president mes tensionesh të larta politike

By | February 26, 2016

Sondazhi i ‘Zërit’: Jahjaga më e votuar se Thaçi! (Dokument)

By | February 12, 2016

Ideja që Murat Jashari të zgjidhet President i Republikës së Kosovës

By | January 22, 2016

Intervista – Albin Kurti: Nuk do ta lejojmë Hashim Thaçin të bëhet president

By | January 17, 2016

Pazaret politike pa hanxhinë – Nga Skënder MULLIQI

By | December 28, 2015

Aforizma për Kosovën

By | October 29, 2015