VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Papa Gjon Pali II

ME RASTIN E PËRVJETORIT TË LUMNIMIT TË NËNË TEREZËS: PAPA GJON PALI II PËR NËNË TEREZËN

By | October 19, 2019

PAPA GJON PALI II – PORTRETI I TIJ REFLEKTOI GJITHKUND DRITEN ! – Nga Fritz RADOVANI

By | October 16, 2019

Ismal Kadare i dërgon Letër Papa Vojtilës për t’i kërkuar mbështetje për Kosovën

By | August 25, 2019

13 MAJI 1981 TERMETI I SHEKULLIT – Nga Fritz RADOVANI

By | May 14, 2019

KURR MA AFER ME EUROPEN DHE SHBA 28 QERSHOR 2018 – Nga Fritz RADOVANI

By | June 26, 2018

Vetëm për sot – Poezi nga KAROL WOJTYLA – PAPA GJON PALI II – Shqipëroi: Elida BUÇPAPAJ

By | October 18, 2016

Papa Gjon Pali II pati miqësi “të guximshme” me gruan filozofe

By | February 16, 2016

Sot është përvjetori i Lumturimit të Nënë Terezës

By | October 19, 2015

Papa Gjon Pali II nga Otranto më 5 tetor 1980 denoncoi krimet komuniste në Shqipëri

By | October 5, 2015

Mikel Koliqi, Kardinali martir që kaloi 38 vjet në burgjet komuniste

By | September 30, 2015