VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mikel Koliqi

Si u burgos Kardinali Mikel Koliqi – Sigurimi: Kishte dëgjuar emisionet e Radio Romës

By | July 26, 2017

Shqipëria dhe Selia e Shenjtë në Vatikan, një histori miqësie dhe bashkëpunimi – Nga ZEF BUSHATI*

By | September 7, 2016

Këneta e Bedenit si u tha nga të burgosurit, mes tyre 29 priftërinj – Nga Kastriot Dervishi

By | March 27, 2016

Më 28 janar 1997 ndahej nga jeta kardinali shqiptar Mikel Koliqi

By | January 28, 2016

Mikel Koliqi, Kardinali martir që kaloi 38 vjet në burgjet komuniste

By | September 30, 2015