VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tel Aviv

Në Tel Aviv zvcerani Lauca Hänni me «She Got Me» fitoi vendin e katërt

By | May 19, 2019

Përfundon nata e parë e Eurovizionit, ja këngët finaliste

By | May 15, 2019

Fillon gara e Eurovizionit në Tel Aviv

By | May 13, 2019

Mijëra në shesh për 23 vjetorin e vrasjes së Yitzhak Rabinit

By | November 4, 2018

Thaçi: Nëse Izraeli e njeh Kosovën

By | September 21, 2018

Përkujtimi i Holokaustit në Prishtinë u bë lajm në Tel Aviv – Nga Skënder Karaçica

By | January 28, 2018

Izrael, zbulohet një qendër parahistorike gjysmëmilion vjeçare

By | January 9, 2018

Dhjetëra mijëra izraelitë në protesta kundër Netanyahut

By | December 10, 2017

Izrael: Protestë masive kundër korrupsionit dhe Netanyahut

By | December 3, 2017

Palestinezëve u ndalohet hyrja në Izrael

By | June 9, 2016

Ndërron jetë i mbijetuari i fundit i kampit nazist Treblinka

By | February 22, 2016

Poezi frymëzuar nga Izraeli Nga Mimoza EREBARA

By | January 26, 2016

Tel Aviv – Bill Clinton fton izraelitët të ndjekin rrugën e paqes të Yitzhak Rabinit

By | November 1, 2015

Në tokën e qumështit dhe mjaltit, izraelitët bëhen veganë

By | July 22, 2015

Tel Aviv – Norman, në zemër të qytetit të bardhë boutique hoteli më i mirë në botë

By | July 8, 2015