VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: matematike

Këndi i humorit: Në shkollë mësuesi e pyet një nga nxënësit e tij

By | November 8, 2019

Ish-kreu i SHISH Visho Ajazi rrëfen për herë të parë bisedat: Çfarë i bëra të qartë Ramës e ç’më kërkoi Meta: Pse nuk qëndrova pas 2017

By | June 26, 2019

DJALI IM I VOGËL MË PYETI MUA… – Poezi nga BERTOLT BRECHT – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | May 21, 2018

HUNDA – Tregim nga VIRON KONA

By | April 24, 2018

Këndi i humorit: Hasani dhe Asimi po bisedojnë në korridorin e shkollës

By | January 21, 2018

Këndi i humorit: Një shkrimtar, një politikan dhe një shkencëtar ndodhen në një tavolinë duke pirë kafe

By | November 24, 2017

Vdes Maryam Mirzakhani, fituese e “Nobelit” të matematikës

By | July 15, 2017