VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Flora brovina

Porno e klanit “Pronto”, dhunim dhe vrasje e dytë e viktimave! – Nga Florim Zeqa

By | May 19, 2019

Zonja Flora Brovina e ke dhi punën me ka krejt?! – Nga Skënder MULLIQI

By | May 18, 2019

Mevlyde Saraçi: Unë nuk merrem me filma pornografikë, do ta padis Flora Brovinën

By | May 17, 2019

Brovina kërkon falje për fotografinë dhe pranon se mund të jetë e falsifikuar

By | May 17, 2019

Skandali i Flora Brovinës mbledh krerët e institucioneve të drejtësisë dhe të inteligjencës

By | May 17, 2019

“Ma plasët zemrën”, e mbijetuara e dhunës seksuale flet pas publikimit të fotos në Kuvend

By | May 17, 2019

Hidhen dyshime rreth një fotografie të publikuar nga deputetja Flora Brovina

By | May 17, 2019

Reagon Veton Surroi: Flora Brovina bëri pornografi politike

By | May 16, 2019

Deputetja tregon foton e 7-vjeçares: Vdiq pas përdhunimit nga serbët

By | May 16, 2019

Përdhunimet e serbëve, denoncimi në kuvendin e Kosovës

By | May 16, 2019

Prokuroria Speciale hetim pas dëshmisë së publikuar nga Flora Brovina

By | May 16, 2019

Analisti sulmon Flora Brovinën: Turp, je mashë e pushtetit

By | May 16, 2019

Familjarët e shqetësuar pasi Flora Brovina publikon fotografinë, kërkohet heqja e saj pasi viktima është ende gjallë

By | May 16, 2019

Në Gjykatë për gazin lotsjellës: Kush dëshmoi kundër e kush mbrojti Albin Kurtin

By | December 1, 2017

ROMANI “STINË JARGAVANËSH”, NJË PRELUD TRONDITËS MBI LIRINË DHE HUMANIZMIN – Nga Alisa VELAJ

By | March 27, 2017

Flora Brovina dhunshëm do të sillet në Gjykatë

By | December 15, 2016

Brovina: Demarkacionin mund ta votojmë symbyllur

By | June 7, 2016

Fishkëllima, birbila, gaz lotsjellës në Kuvendin e Kosovës, probleme shëndeti për deputeten Flora Brovina

By | October 8, 2015