VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Maks Velo

Maks Velo rrëfen: Pse e refuzova dokumentarin për mua kur u përfshi Edi Rama dhe miku i tij

By | September 15, 2019

Urbanistika në kaos – Maks Velo tregon ëndrrën për stadiumin: Tani, një përbindësh gjigant. Duan edhe Akademinë e Arteve

By | August 2, 2019

Maks Velo për Edi Ramën: Kur s’të përdor, të largon: Rasti i Teatrit katastrofë, por katastrofë edhe Stadiumi Qemal Stafa

By | July 29, 2019

Visar Zhiti: Në Poloni me Maks Velon, atje ku s’bëhet show me vuajtjen e të persekutuarve

By | June 12, 2019

Maks Velo: Shqiptarët nuk i përçau Mid’hat Frashëri

By | November 14, 2018

ABSURDITETI QË RRETHON TEATRIN PA SHTËPI (2) – DYZET DITËT E TEATRIT! Nga Xhevair Lleshi

By | July 29, 2018

Akuzat për moral, “ai kryen marrëdhënie me turistet gjermane e franceze”

By | July 28, 2018

Zbulohet foto, kush ishte vajza franceze që shoqërohej me Maks Velon në diktaturë (video)

By | July 27, 2018

“NBC NEWS” PËR DOSJET E REGJIMIT KOMUNIST NË SHQIPËRI – Nga Frank Shkreli

By | July 26, 2018

VIDEO – Maks Velo mbështet Bashën: Nëse Teatri hidhet në erë, edhe pallatet do hidhen në erë!

By | July 20, 2018

Maks Velo: Kemi ardhur të mbrojmë teatrin jo të bëjmë luftë siç tha ai palaçua atje

By | July 8, 2018

Shembja e Teatrit, Maks Velo: Ku është Sali Berisha? (video)

By | July 1, 2018

Maks Velo në protestë me artistët: Nuk është vetëm Teatër Kombëtar, por edhe Ndërkombëtar

By | June 24, 2018

Intervista – Maks Velo: Pse nuk duhet shembur Teatri, ja defektet e projektit danez

By | June 19, 2018

KADARE – NUK IU JAP RËNDËSI XHUXHËVE DHE SPIUNËVE

By | August 21, 2017

Intervista – Gazmend Aga – Maks Velos dhe Mustafa Nanos: Islami, 1400 vite paqe

By | November 2, 2016

Maks Velo: Kur i shoh myslimanët në bulevard, mua më zë frika

By | October 31, 2016

Procesverbalet e hetuesisë: Maks Velo për Edison Gjergon dhe Edison Gjergo për Maks Velon

By | May 4, 2016

Maks Velo: Lidhja ime me vajzën franceze dhe sfida ndaj Sigurimit

By | May 1, 2016

Ma kanë nxirë jetën dhe vazhdojnë…

By | September 20, 2015