VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vendimi i qeverisë

SHTETI DHE FEJA JANË DY ENTE ME ROLE TË NDRYSHME – Nga Frank Shkreli

By | April 19, 2019

Zëri i Amerikës: Protestë e studentëve në disa qytete të Shqipërisë

By | December 6, 2018

BE i kërkon Qeverisë së Kosovës t’i heqë detyrimet doganore ndaj Serbisë dhe Bosnjës

By | November 9, 2018

Kosova mban në fuqi reciprocitetin tregtar me Serbinë

By | April 1, 2016

Zbulohet vendimi – qeveria do marrë 44 makina luksoze e jo 26, shumica do përdoren nga Rama

By | October 25, 2015