VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: jeta private

FOTOT – PRINCESHA RUHIJE MBI KALË DHE NJË NDESHJE FUTBOLLI

By | July 17, 2019

“Me zor zgjohem në mëngjes” – Putini për herë të parë zbulon detaje nga jeta e tij private

By | April 6, 2017

Intervista – Floriana Garo: Lule për mua vijnë nga njerëz të ndryshëm. Nuk e kuptoj pse lidhen me një autor specifik

By | September 28, 2016

Kastriot Myftaraj: Ja pse më urren Artur Zheji

By | June 18, 2016

Nishani: më kanë përgjuar punonjës të administratës, kam fakte e dëshmitarë

By | October 20, 2015