VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kuqezinjtë

Analiza e humbjes me Zvicrën, ja diskutimet në Kombëtare

By | June 13, 2016

Shqipëria debuton me humbje, kronika e ndeshjes historike

By | June 11, 2016

Intervista – Kiara De Biasi: Ja për kë do bëj tifo në ‘Euro 2016’

By | June 8, 2016

Abrashi mesazh Zvicrës për ndeshjen në Euro 2016

By | June 4, 2016

AFP: 5 gjërat që duhet ditur për Shqipërinë

By | May 11, 2016

Shqipëria fiton në Luksemburg, golat Sadiku e Cikalleshi

By | March 29, 2016

Shqipëria përparon, renditet e 35-ta në ranglistën e FIFA-s

By | March 4, 2016

Rama i tregon Kerryt fanellën e Canës, ja si përgjigjet kapiteni

By | February 15, 2016

De Biasi tek Fevziu: Ja tre lojtarët që mund të thërras në kombëtare

By | October 28, 2015

Kombëtarja drejt Armenisë, De Biazi motivon ekipin para nisjes

By | October 10, 2015

Rusia 2018 – Kuqezinjtë e nisin me Maqedoninë, e përfundojnë me Spanjën dhe Italinë

By | July 26, 2015

RUSIA 2018 – SHQIPËRIA ZYRTARISHT NË VAZONË E 3-të

By | June 16, 2015