VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Cikalleshi

VIDEO – Shqipëria hakmerret ndaj Izraelit, e mposht 3-0 në shtëpi

By | June 12, 2017

Formacioni i Kombëtares dhe Direktivat e fundit, zbardhet fjalimi i De Biazit para ekipit

By | September 4, 2015