VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Strakosha

Strakosha, portieri i ri më i mirë në Evropë, ia kalon Donarumës në këtë aspekt

By | December 29, 2017

Strakosha: Dua 6 pikë me Kombëtaren

By | August 28, 2017

Video – Tomas Strakosha thyen Juventusin dhe fiton Superkupën e Italisë. Shikoni golat

By | August 14, 2017