VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Turqi-Shqipëri

Skandal i Turqisë! U heq tifozëve flamujt kombëtarë dhe përgjysmon numrin e biletave

By | October 10, 2019

Kualifikimet EURO 2020, ndeshja Turqi-Shqipëri do të luhet në Stamboll

By | July 23, 2019

Shqipëria dhe Turqia iniciojnë dokumentin e partneritetit strategjik

By | October 19, 2018

Shqipëria në miqësore mund Turqinë me 10 lojtarë

By | November 13, 2017

Pjesa e parë: Sadiku dopietë Turqisë, por Shqipëria mbetet me 10 vetë

By | November 13, 2017