VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkëndija

HOROSKOPI E MARTË 7 GUSHT 2018

By | August 7, 2018

Shkëndija barazon me Sheriff, avancon në raundin e tretë

By | August 1, 2018

Sllavët irritohen me festën kuqezi në Tetovë

By | May 22, 2018

Skënderbeu me avantazh në Elbasan Arena, Shkëndija kundër Milanit në Shkup

By | August 23, 2017

Përballja kuqezi në “Europa League”, Shkëndija thumbon Milanin me një video në rrjetet sociale

By | August 15, 2017

Më 17 gusht Milan-Shkëndija, Elita 5: Djema, më 17 gusht bëni krenare të gjithë shqiptarinë

By | August 11, 2017

Shorti: Shkëndija luan me Milanin, Skënderbeu me Dinamon e Zagrebit

By | August 4, 2017

“Play off” – këta janë kundërshtarët e mundshëm të Skënderbeut dhe Shkëndijës (tabelat)

By | August 4, 2017

Shkëndija sonte zhvillon ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj

By | August 25, 2016

Shkëndija fton të gjeth shqiptarët në stadium, një gjest i madh (Foto)

By | August 22, 2016

Shkëndija e Tetovës shënon histori kundër Nefchit, avancon në garat UEFA

By | July 22, 2016

Kore raciste dhe sulm ndaj tifozëve shqiptarë në Maqedoni (video)

By | April 18, 2016

Dy tri pika lot i lshova – Poezi të zgjedhura nga HILË MOSI

By | August 9, 2015