VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Danimarkë

Në Danimarkë ndodhet një qytet me emrin Skanderborg

By | February 13, 2020

Parlamenti danez miratoi vendimin për dërgimin e emigrantëve në ishull të shkretë

By | December 20, 2018

Çfarë të gatuash për kuzhinierin më të mirë në botë? Lexojeni rrëfimin e Nadine Levy, gruas së shqiptarit Rene Rexhepi

By | September 17, 2017

Volejboll – Kombëtarja e meshkujve pranë fazës finale

By | June 24, 2017

Kosova dhe Shqipëria së shpejti me konsullatë të përbashkët në Turqi dhe Danimarkë

By | November 19, 2016

Protesta në mbështje të refugjatëve

By | September 12, 2015