VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Agolli

Dritëroi – kartolina mbesës: E dashur Anna, ne të duam aq shumë, sa kur të pritet ty pak gishti, ne na dhëmbin 20 gishtat

By | December 28, 2017

Roshi dhe Agolli i japin fitoren në start Panuccit, Shqipëria bën detyrën ndaj Lihtenshtejnit

By | September 2, 2017

Artur Zheji e sulmon Dritëro Agollin ditën e vdekjes

By | February 6, 2017

De Biazi bën pesë ndryshime në formacion për sfidën ndaj Spanjës

By | October 9, 2016