VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: organizata kriminale

Holanda edhe zyrtarisht kërkon pezullimin e regjimit pa viza për Shqipërinë

By | June 3, 2019

Basha ftesë qytetarëve: S’ka të djathtë apo të majtë. O je me fëmijët e tu, o je qen i krimit

By | June 2, 2019

INVESTIGIMI – Si e kontrollon “Ndrangheta” trafikun e drogës në Europë, dënohet edhe ish-futbollisti i kombëtares italiane

By | November 4, 2018

Akuzat e PD për ministrin Xhafaj

By | May 10, 2018

Prokuroria e Malit të Zi: Qëllimi i të arrestuarve ishte arrestimi i kryeministrit dhe grusht shteti

By | October 16, 2016