VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pushkë

Presidentja kroate: Më vjen keq që s’mora pushkën dhe nuk qëllova serbët

By | August 6, 2019

Këndi i humorit: Na ishte një herë një gjahtar arinjsh shumë i famshëm

By | April 19, 2019

Armët ilegale, Serbia renditet në vendin e dytë në botë, pas SHBA-së

By | December 13, 2016

Në shtëpinë e një serbi në Klinë gjenden shumë armë

By | June 2, 2016