VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kabul

Shkrimtarja afgane Homeira Qaderi: Ju lutemi flisni për tragjedinë afgane përmes rrjeteve tuaja. Mos i lini gratë dhe fëmijët afganë vetëm! E shqipëroi Elida Buçpapaj

By | September 7, 2021

“Krushqia” e thyer e Shqiptareve dhe Afganeve Nga Auron Tare

By | September 2, 2021
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend