VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: 11 shtator 2001

Shkrimtarja afgane Homeira Qaderi: Ju lutemi flisni për tragjedinë afgane përmes rrjeteve tuaja. Mos i lini gratë dhe fëmijët afganë vetëm! E shqipëroi Elida Buçpapaj

By | September 7, 2021
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend