VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Angelina Jolie

Angelina Jolie bën thirrje për mbrojtjen e civilëve në zonat e luftës

By | March 30, 2019

Angelina Jolie viziton Mosulin e shkatërruar nga lufta

By | June 18, 2018

Jolie: NATO-ja të luftojë kundër krimeve ndaj femrave në zonat e luftës

By | January 31, 2018

Angelina Jolie dhe Clinton janë kushërira, ja disa të famshëm që kanë lidhje gjaku

By | January 12, 2018

Angelina Jolie do të martohet sërish, aktorja gati për dasmën e katërt

By | April 13, 2017

Angelina Jolie kritika ndaj Trumpit

By | February 3, 2017

Angelina Jolie dhe Brad Pitt arrijnë marrëveshjen e divorcit

By | January 10, 2017

Pitt akuzon Jolien për shkelje të privatësisë së fëmijëve

By | December 23, 2016

Lajmi për vetëvrasjen e Brad Pittit është virus

By | September 28, 2016

Për fëmijët e Angelinës flasin dadot: Janë të çmendur, mbajnë thika dhe s’mësojnë

By | September 25, 2016

Angelina Jolie kishte marrë me kohë masat për divorcin (fotot)

By | September 24, 2016

Marion Cotillard e presupozuara e dashura e Brad Pitt : “Unë jam shtatzënë…”

By | September 22, 2016

Kërcënohet me vdekje aktorja franceze e përfolur në rastin Pitt dhe Joliet (Foto)

By | September 22, 2016

Divorci i shekullit, ja aktorja që ndau çiftin e famshëm (foto)

By | September 21, 2016

Si e priti Clooney lajmin për shkurorëzimin e Brangelinas (video)

By | September 21, 2016

Angelina Jolie kërkon divorcin nga Brad Pitt

By | September 20, 2016

John Kerry e Angelina Jolie marrin pjesë në një program iftari

By | June 21, 2016

Brad Pitti humb durimin – në prag të divorcit nga Angelina Jolie

By | May 26, 2016

Media në SHBA: «Brad Pitt ka një flirt me Marion Cotillard dhe Angelina Jolie vuan»

By | May 6, 2016

Aforizma nga Angelina Jolie (Anzhelinë Zholi, 1975)

By | December 20, 2015

Angelina Jolie: Jo vetëm Franca, por edhe Libani u sulmua nga ISIS

By | November 16, 2015

Celebritete që kanë triumfuar në betejën kundër kancerit

By | September 11, 2015

Angelina Jolie: Përdhunimi, arma kryesore e ISIS-it

By | September 8, 2015