VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gaqo Çako

In memoriam legjendës Gaqo Çako: Intervistë e përbashkët Gaqo-Luiza – Luiza Papa: Gaqo hapi e mbylli një epokë, një tenor si Gaqo vjen një herë në shekull

By | August 2, 2018

Ndahet nga jeta tenori legjendar dhe Artisti i Popullit, Gaqo Çako

By | August 2, 2018

Raport-informacion: “Gaqo Çako thotë ka imoralitet, vajzat këtu jepen për 20 lekë, në Itali janë më shtrenjtë”

By | March 12, 2018

Më 24 janar 1935 lindi Gaqo Çako, tenor i madh shqiptar (dosjer)

By | January 24, 2017