VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Toena

Lamtumirë i nderuari Ilir Hashorva! Nga Irena Toçi, Botuese Botimet Toena

By | April 27, 2020

Shtëpia botuese ‘Toena’ organizon promovimin e librit “Shihemi në majë”, shkruar nga Kosta Petrov

By | May 21, 2018

17 maj 2018 – Takim me fituesin “Balkanika” Bashkim Shehu dhe përkthyesen Maria Roces

By | May 17, 2018