VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Antonio Nazeraj

Ish-oficeri i Antidrogës në Fier fiton azilin në Holandë

By | May 11, 2019

Tjetër dëshmi kundër Tahirit, ish-efektivi i antidrogës: Kërcënimet e Habilajve në emër të ministrit kur u bllokuam makinën

By | November 7, 2017

Pjesa e parë: Ish-agjenti i Antidrogës: Ja si u largua me dhunë nga postblloku i policisë “Audi A8” i Habilajve. Na kërcënuan, kërkuan që…

By | October 26, 2017

Intervista e ish-oficerit të Antidrogës, Antonio Nazeraj: Takimi i Ramës me trafikantët në Tiranë dhe frika e tij nga përgjimi amerikan

By | October 26, 2017