VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sasi droge

Shpërndanin drogë, kapet agjenti i Policisë dhe 3 të tjerë (Emri)

By | June 26, 2019

Në Greqi sekuestrohet një tjetër sasi e madhe droge që vinte nga Shqipëria

By | March 1, 2018

Ndalohet me drogë në Turqi autobusi me të rinj të FRESH-it

By | January 30, 2016

Kapet një grup trafikantësh të heroinës dhe kokainës – ja 25 të arrestuarit

By | November 18, 2015