VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SVP

E djathta konservatore zvicerane provokon me pllakate – reagon pala tjetër

By | August 23, 2019

Intervista – Magdalena Martullo Blocher: “Vajza ime thotë se është e majtë”

By | April 23, 2018

Populistёt e djathtё zviceranë dёshtojnё nё referendum

By | February 29, 2016

Në ditën e zgjedhjeve në Zvicër flihet Nga Elida Buçpapaj

By | October 18, 2015

Sommaruga kundërsulmon SVP-në: me temën e azilit bën fushatë dhe e shfrytëzon frikën

By | August 3, 2015