VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Emigrim

“Me sytë nga Gjermania”, pse po ikin shqiptarët? DW: Një valë të re emigrimi në Shqipëri, tregon pasigurinë për të ardhmen

By | September 28, 2019

Për 5 vjet, më shumë se 170 mijë qytetarë lëshuan Kosovën

By | March 25, 2019

Mozaik me vargje nga PËRPARIM HYSI

By | March 3, 2019

Emigracioni e rrit popullsinë e BE-së në mbi 512 milionë banorë

By | July 10, 2018

Mbi 1000 njerëz janë mbytur në Mesdhe këtë vit

By | July 3, 2018

Shqipëri: Operacion kundër emigrimit ilegal drejt Britanisë, SHBA dhe Kanadasë, 39 të arrestuar

By | March 17, 2018

SHBA – udhëzime plotësuese: Urdhëri ekzekutiv nuk vlen për banorët legalë

By | February 2, 2017

(Video)Shqiptari që ishte kamerier i Trumpit, sot është milioner (foto)

By | January 21, 2017

15 000 emigrantë shqiptarë lënë Gjermaninë vullnetarisht

By | December 28, 2016

Rritet numri i vdekjeve të emigrantëve

By | December 18, 2016

Intervista – TOMORR DOSTI: MË ’44 HASAN DOSTI U DETYRUA TË BRAKTISTE SHTATË FËMIJËT E TIJ TË MITUR – Nga FATOS VELIU

By | November 28, 2016

Përmbyten dy anije me refugjatë në Mesdhe, 239 të vdekur

By | November 3, 2016

Dëshmia e tmerrshme e një nëne shqiptare, nga kampet e azilantëve në Gjermani (intervistë)

By | August 23, 2016