VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sergey Lavrov

Lavrov: Rusia mbështet një zgjidhje për të cilën pajtohen Prishtina dhe Beogradi

By | February 26, 2020

Lavrov i propozoi largimin e 35 diplomatëve amerikanë, ja vendimi i Putinit

By | December 30, 2016

Zëri i Amerikës: Serbia synon BE-në ndërsa furnizohet me armët ruse

By | December 22, 2016

Turqi-Rusi-Iran deklaratë të përbashkët për Sirinë

By | December 20, 2016

Lavrov, Kremlini i gatshëm të mbështesë mundësitë mbrojtëse të Serbisë

By | December 13, 2016

Bisedimet Turqi-Izrael e shqetësojnë Rusinë

By | February 19, 2016

SHBA dhe Rusia së shpejti takime në nivel ushtarak për të evituar incidentet mes tyre në Siri

By | October 1, 2015