VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: anëtarësimin e Kosovës

Jeremiçi: Vuçiçi u pajtua për anëtarësimin e Kosovës në OKB, marrëveshja para nëntorit

By | March 7, 2020

Ambasadori Michael Kirby: Normalizimi i raporteve nënkupton anëtarësimin e Kosovës në OKB

By | December 25, 2015

Paris – Nesër votimi për anëtarësimin e Kosovës në UNESCO

By | November 8, 2015

SHBA, Britania dhe Gjermania – për Kosovën në UNESCO

By | November 6, 2015

Daçiç: Kosova është ISIS

By | October 6, 2015

Merkeli i kërkoi Vuçiçit të mos e pengojë Kosovën për anëtarësim në organizata ndërkombëtare

By | August 17, 2015

Krerët e bashkësive fetare të Kosovës mbështesin anëtarësimin e vendit në UNESCO

By | August 13, 2015