VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: diamant

Në një panair në Japoni vidhet diamant 1.84 milionë dollarësh

By | October 26, 2019

Këndi i humorit: Një burrë shkon me një vajzë tejet të bukur në një dyqan stolish dhe së bashku zgjedhin një diamant 50 000 euro

By | June 25, 2019

LIDHJET… – Cikël poetik nga DEMIR GJERGJI

By | May 11, 2016