VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: banke

Këndi i humorit: Një burrë shkon me një vajzë tejet të bukur në një dyqan stolish dhe së bashku zgjedhin një diamant 50 000 euro

By | June 25, 2019

Këndi i humorit: Njëri kishte tri femra kandidate për martesë

By | November 6, 2018

Ndodh sërish pranë Rinasit, grabiten dy makinat me paratë e bankës – ja shuma

By | February 9, 2017