VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: çeku

Këndi i humorit: Një burrë shkon me një vajzë tejet të bukur në një dyqan stolish dhe së bashku zgjedhin një diamant 50 000 euro

By | June 25, 2019