VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjekë Gjonlekaj

Si bëra Nënë Terezën të fliste shqip, e quanin “bijë jugosllave” Nga Gjekë Gjonlekaj, New York

By | June 22, 2018

ADEM DEMAÇI PROMETHE DHE PROFET – Nga Gjekë Gjonlekaj/New York

By | February 25, 2016