VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: trajneri i ri

Zidan ka gati revolucionin te Reali, ja cilët qëndrojnë dhe largohen në verë

By | March 11, 2019

Solari konfirmohet trajneri i ri i Real Madridit

By | November 12, 2018

Reali pritet të shkarkojë trajnerin Lopetegui

By | October 29, 2018

Zyrtare, serbi Mlladen Milinkovic trajneri i ri i Kukësit, sot prezantohet

By | July 29, 2017

Christian Panucci zyrtarisht trajner i ri i Kombëtares së Shqipërisë

By | July 19, 2017

Mourinho konfirmohet trajner i ri i Manchester United

By | May 26, 2016